Hakkımızda

Biz Antalya’da alın teri ile çiçek ve bitki üreten bir aileyiz!

2013 yılından itibaren güler yüzlü ekibimizle; siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek ve bahçelerinize sevgi ile dolu tohumlar bırakmak için çalışıyoruz. Hayatınıza ve dünyamıza; güzellik, neşe ve huzur katmak için projelerimizi sürdürmekteyiz. 

Şirket mottomuzu; dürüstlük, kalite ve uygun fiyat olarak tanımlıyoruz.

Bizden her türlü bitki, fidan ve çiçek için web sitemizden canlı destek hattından anında bilgi alabilir veya yerimizde ziyaret edip bir kahvemizi içebilirsiniz. Sayıları her gün artmakla birlikte 3000’den fazla ürün ile sizlere hizmet vermekteyiz. Sizlere kaliteli, güvenli ve rahat bir online alışveriş ortamını tüm olanakları ile sağlıyoruz. Keyifli alışverişler dileriz.

En Yaratıcı Tasarımlar

Dünyamızı birlikte güzelleştirelim!

Kalite ve Güven

En iyi kalite ürünler ve sorunsuz teslimat!

7/24 Canlı Destek

Her zaman yanınızdayız!

İş yerinizi, evinizi, bahçenizi veya insanın yaşamına dair herhangi bir alanı güzelleştirmek için, elimizden gelenin en iyisini yapmaya odaklı bir ekip olduğumuzun kanıtı olan projelerimizi, incelemenizi de ayrıca rica ederiz.

Antalya’da; profesyonel şartlarda, en ideal, en gelişmiş ithal tohum varyeteleri ile üretilen ve hasat edilen doğal canlı çim ürünümüzü rulo veya çeşitli karo ebatlarında sizlere sunuyoruz.

Akdeniz’in yakıcı sıcaklarına, tuzlu toprak koşullarına, susuzluğa ve çeşitli iklim hastalıklarına dayanıklı birbirinden farklı ve kaliteli çim türlerini; deneyimli ekibimizle villa, site, iş yeri, fabrika, otel gibi daha onlarca alanda özenle çalışarak başarılı sonuçlar elde ediyoruz! Tohumdan üretime, üretimden uygulamaya önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyeti!

Biz kimiz?

Antalya’da alın teri ile çiçek ve bitki üreten bir aileyiz!

Misyonumuz

Müşterilerimize daha iyi hizmet ve bahçelerinize sevgi dolu tohumlar bırakmak için güleryüzlü ekibimizle hayatınıza güzellik neşe huzur katmak için çalışmalarımızı projelerimizi sürdürmekteyiz.

Tarihimiz

Ailemiz 2013 yılından itibaren siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyor!

Web sitemizde ve şirketimizdeki bizim gözden kaçırdığımız eksiklikleri bize bildirmenizi rica ederiz. Görüş ve önerileriniz bizim için çok kıymetli, nitekim kendimizi her geçen gün sizler için daha da geliştiriyoruz. Canlı destek hattımız üzerinden; istek ve şikayetlerinizi anında müşteri temsilcimize iletebilirsiniz.

Projelerinize hayat verirken; düşüncelerinizi ve fikirlerinizi en ince ayrıntısına kadar dinliyor, tüm sorularınızı en ufak bir şüpheniz kalmayacak şekilde cevaplıyoruz. 

Geliştireceğimiz yöntemi, yöntemin kullanım amacını ve nedenlerini açıklayarak; hayata geçecek olan pratiğin, ilk olarak teoride kendini sizlere ifade edebilmesine olanak tanıyoruz. Süreç boyunca ihtiyaç duyduğunuz tüm araç ve gereçleri sağlamayı temel bir görev olarak görüyoruz.